Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy másolt játék tönkre tudja...

Egy másolt játék tönkre tudja tenni az Xbox-ot?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy bannolhatnak miatta csak annyi károsodást tud okozni, mint az eredeti - feltéve, hogy a másolt játékban nincs valami okosság, ami egy sebezhetőséget kihasználva, mondjuk lekapcsolja a hűtést és túlpörgeti a GPU-t. Persze mivel másolt a játék ki tudja, hogy mi van benne? :)
2012. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Tőle vennék 2 játékot:

[link]

Egyébként mit csináljak, hogy nem bannoljanak ki? Nekössem rá a wifit?

2012. nov. 12. 13:41
 3/19 anonim ***** válasza:
Pf... ha már pénz adsz érte, akkor miért nem eredeti játékot veszel? Miért az ilyen kr*téneket támogatod, akik lehúznak és ráadásul egy kanyit nem adóznak érte?!
2012. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem telik eredeti játékra :)
2012. nov. 12. 14:04
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

A két másolt játék árából már vehetnél egy eredetit.

És amúgy a konzol honnan van?

Azt is loptad?

2012. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem loptam a konzolt. Becsületes úton szerzett pénzből vettem. Nem értem, hogy nem akarok egy játékra 10.000 forintot szánni, mért lennék rabló.
2012. nov. 12. 16:47
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Elég szomorú, hogy nem érted. Ha nem akarsz 10 ezreket játékra költeni, akkor ne költs, lehet olcsóbban is venni, nem kötelezõ ellopni. Mivel a konzolra volt pénzed, ami sokszorosa a játékokénak, nyilvánvaló, hogy néhány olcsóbb játékra is van, és csak egyszerû, hazug mellédumálás, hogy nem telik rá. Ha meg mégis így van, add el a konzolt, ezekszerint túl drága hobbi számodra.
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz?!? Soha életemben nem loptam és nem is fogok!

Csak az lenne a kérdésem, hogy ha arról egy honlaptól VENNÉM a másolt játékokat pénzért attól nem menne e tönkre az Xbox-om?

2012. nov. 12. 17:05
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
De tönkre menne, és pontosan ezt hívják lopásnak, hiába csinálsz úgy, mintha nem értenéd.
2012. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A szoftver / zene / film másolás is lopás. Az más kérdés, hogy te valakinek fizetsz azért, hogy ellopja neked.
2012. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!