Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítene valaki projektorok...

Segítene valaki projektorok terén?

Figyelt kérdés

ACER x110p projektort nézegettem. És felmerül pár kérdés a projektorral kapcsolatban. Pl felbontásnak 800*600 van írva de ezt is találtam a termékleírásban:

Videó jel szabvány: HDTV

Pásztázási formátum: 1080p

pl ha beraknék 1 1080p-s filmet akkor azt full HD-ban kapnám vissza? vagy ha játszanék az xbox360-on akkor is leadná az 1080p-t? nem teljesen értem...



2012. nov. 7. 00:17
 1/2 Golan Trevize ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy a projektor maximum 800×600-as felbontásban vetíti a képet, de 1080p-s felbontásig támogatja a bemenetet.

Tehát nem hasal el nagyobb felbontásnál, viszont átméretezi a képet, tehát a FullHD-s jelet 800×450-es felbontásban fogja vetíteni.

2012. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Úgy van, ahogy az előző válaszoló elmondta.

Annyit hozzátennék, ha van lehetőséged keress 16:9-es vetítőket.Azok jobbak filmre is meg játékra is.Csak nem mindegy dlp-s vagy lcd-s.

2012. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!