Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok olyan laptop táskát...

Stalkerboss kérdése:

Tudnátok olyan laptop táskát modani (egy 15,6-os laptophoz) ami jobban véd az átlagnál mert az halottam egy komolyabb laptopba a proci fontosabb hogy ne sérüljön?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Logitech Kinetik Briefcase van, meg vagyok vele elégedve

[link]


(a nem proci sérül a szállításnál /mitöl sétülne?/, inkább a merevlemez, mert mozgó alkatrészeket tartalmaz)

2012. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*sétülne - sérülne
2012. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de kekem tényleg olyan kene ami ha leesik semmi baja nem lesz.
2012. nov. 6. 19:16
 4/5 bamboochatheone ***** válasza:

[link]

Ebbe tartsad mert ez megvédi a leeséstől. Amúgy ha nem bekapcsolva szállítod nem lesz semmi baja.

2012. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajna a leeséstől csak te tudod megvédeni, egyébként a kijelző fog először összetörni és csak azután sérül bármi is.

Ütésbiztos táskát pedig sajnos nem ismerek, de lehet, hogy van.

Egyébként jó ötlet a gyártóknak, mert egyre vékonyabb és hajlékonyabb anyagokból készítik a laptop házakat, ezért nem védik meg a kijelzőt.

2012. nov. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!