Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Skullcandy fülhallgató megéri?

Skullcandy fülhallgató megéri?

Figyelt kérdés

[link]



Ezt akarom 400 Ft ért. Köszi a választ :D



2012. nov. 6. 16:21
 1/7 A kérdező kommentje:
4000 Ft ért. Rosszul írtam :)
2012. nov. 6. 17:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Én anno 3 ezerért vettem Saturnban, de egy év után tönkre ment, pont miután lejárt a garancia :D

Amíg használtam nem volt vele gondom, jól szólt. Külső zajt is jól kizárja, bár a kábele eléggé kemény, igazán kisimítani sose tudtam, ráadásul télen ezért könnyen törhet is.

Viszont ebben az árkategóriában nem igazán találsz neki vetélytársat. Azért nézelődj még hátha máshol olcsóbban megkapod, de lehet megéri még rá adni pár ezret és az AKG v Sennheiser háza táján szét nézni.

Egyébként utána vettem egy 10e fölötti - szintén sc - fülhallgatót, azért nem csak árban nagy a különbség. :)

2012. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudnák pannasonic-ot venni de nemlehet kipróbálni és félek hogy nem lesz jó... Mert vettem egyszer és nem adta a mélyet a hangszóró csak ha nyomtam a gombot ami rajta van. Kicserélték olyanra amin fehér csíkok vannak nem feketék a dugólyán és azzal működött. Ezért nemtudom hogy mitcsináljak :/ Amugy köszi a választ! :)
2012. nov. 6. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azért a Panasonic/Technics jobban ott van a hangtechnikában, mint a Skullcandy, itt csak a desgin-t fizeted meg ha jót akarsz akkor ajánlom a Sony-t (2X ki lett mosva véletlenül és még most is ugyanúgy működik [HPM-75]), Panasonic, Sennheiser, AKG. Szerintem egy jó Pana vagy Sony sem néz ki annyira rosszul hogy azért pártoljunk el mellőle, de ez csak egy vélemény.
2012. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Végül is ilyet vettem


[link]



Remélem jó lessz. Szerintetek mien ?:D

2012. nov. 8. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még, de szerintem jó lesz. Amúgy amit én most használok, az egy Sony MH-650 hát ahhoz képest, hogy újrahasznosított műanyagból készült, szerintem jól szól kb. egyenlő ezzel a Panával.
2012. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. nov. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!