Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki cserélt már ki kártyáka...

Valaki cserélt már ki kártyákat a DIGI TV készülékében, , ,?

Figyelt kérdés
MERT én tegnap kaptam meg az uj kártyákat és betettem és 1 óra mulva is azt írta hogy a kártya nincs őssze párositva.A vevőszolgálatot nem tudom elérni.EMAIL írtam de nem válaszolnak.A régi kártyát megvissza kell küldenem
2009. aug. 12. 15:34
 1/3 anonim válasza:

Nekünk is a múlt héten jött meg. A csere után egy órával ugyanazt írta ki, amit neked. Fél napba telt, mire elértem az ügyfélszolgálatot, úgyhogy megértelek. Próbálkozz!!

Anyumnak 3 óra elteltével lett adás a tévéjén.

A kártyákat mindenképpen küldd vissza hamar, mert tényleg ki kell fizetni a 24.000-et!

2009. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Na, van valami előrelépés?
2009. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
SZia! Köszi válaszodat félnap telefonálás után nagy nehezen elértem őket majd einditoták az adást de nem indult el,újabb 7 perces telefon mérges szóváltás után lett adás .Ami kb 3000ft elbeszéltem mire megoldódott a problémám.
2009. aug. 17. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!