IPod touch 4g vagy iPhone 4s?

Figyelt kérdés

Mindenképpen iOS rendszerű készüléket szeretnék(bele akarok kóstolni)

Kérdésem melyiket érné meg jobban.(nem a közeljövőben, de tervezek telefon váltást is. Ennek tükrében várom a válaszokat.)Android fanok kíméljenek



2012. nov. 5. 20:48
 1/5 A kérdező kommentje:
az iPod 64, az iPhone 16 gb-os lenne.
2012. nov. 5. 20:53
 2/5 kisvuk29 ***** válasza:
Ha telefont akarsz akkor az iPhone,mert az ipod az csak egy zanalejátszó amin lehet wifin netezni és játszani.
2012. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt én is tudtam :D
2012. nov. 5. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem praktikusabb valami gagyibb telefon+iPod párosítást választani. Egyetlen baki, hogy a pod hardvere gyengébb valamivel, mint a telefonos társáé.

Mivel nincs GSM hálózaton, így az akksija sokkal-sokkal tovább bírja, nem mellesleg vékonyabb és könnyebb is.

Ha nem zavar, hogy nem egy all-in-one készülék van a zsebedben, hanem kettő, akkor én ezt ajánlom. Főleg a 64 gb miatt.

Vagy vedd az olcsóbbat. :P

2012. nov. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LTK ***** válasza:

Egyetértek 11-06 00:25-el


Én is így élek már évek óta. Touch + 2000 Ft-os telefonok. Imádom, bár kicsit tényleg gyengébb a touch hardware mint ami az iphone alatt fut

2012. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!