Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bármilyen erősítőre rá tudok...

Bármilyen erősítőre rá tudok kötni egy Végfokot? Úgy értem h nem kell feltétlenül a végfok eredeti előfoka?

Figyelt kérdés

ezekről lenne szó . Erősítő : [link]


Végfok: [link]


2012. nov. 1. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek akarsz egy ilyen végfokot egy ilyen... erősítőre köti? .. a végfokot is rátudod kötni gépre vagy akármi másra..
2012. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fölösleges ezeket összekötni.

Miért is kellene szerinted?

2012. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

A Könighez nincs szükség előerősítőre, simán jack - rca, vagy jack - rca / rca - 6/3 jack kábellel működni fog.


Utóbbinál erre gondolok :

[link]


Viszont az A-K22 -nél erősebb erre figyelj. Ha mindkettőt be akarod kötni egy jelre , akkor legegyszerűbb a jack elosztó vásárlása.


[link]

2012. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hello.

Köszönöm a választ igy össze tudom akkor hozni a dolgokat.Én azért akartam össze kötni a kettőt mert többen "állították" h végfokrol nem lehet tekergetni a hangerőt,hanem szükséges egy másik erősítő is. de akkor gondolom ezek szerint a végfokról is lehet hangerőt szabályozni?! Ha meg nem muszály akkor nem kötném mind kettőt egy jelre, mert akkor télleg elfog szálni az a-k22.

Válaszát Köszönöm!.

2012. nov. 3. 00:16
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha meg nem muszály akkor nem kötném mind kettőt egy jelre, mert akkor télleg elfog szálni az a-k22."


Nem fog.

Amúgy az elején ott a szabályzó mindkettőnek.

Mindkettőnek ugyanolyan a bemenete.

De tehetsz rá külön is a kábelekbe toldva:

[link]

2012. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hmm a végfoknak ott az elején a hangerőszabályzó. Nem értem mi baja lenne ha közös jelen van a két erősítő, nekem a philips és a revox erősítőm volt így, mielőtt megvettem volna az 5.1 -es hangkártyát. :)
2012. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom h ott a 2 szabályzó a végfokon. csak én úgy tudtam h az a hangszintet állítja "magas-mély"arány. De ha az a 2 oldal hangerejére van akkor mivel állítom a hangszintet?!
2012. nov. 3. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
A könig erősítőn nincs lehetőség külön mély, ill magas hangokat állítani, ez egy professzionális készülék, hangosításra való, ez elé szoktak rakni keverőt, és azon lehet ezeket állítgatni. :)
2012. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na igy már értem :) én is hangosítási célokra fogom használni.Keverő az van :) csak nem vltam tisztában a dolgokkal :S Köszönöm a válaszát igy már minden f***a:D


További Szép Napot !

2012. nov. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!