Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A közeljövőben nem fog kijönni...

A közeljövőben nem fog kijönni új játékkonzol?

Figyelt kérdés
Venni fogk egy Xbox 360-at, de nem szeretném, hogy amikor megveszem akkor kijönne gy új( Xbx 720, Ps4 ). Nem tudjátok, hogy mikor jönnek ki ezek?

2012. okt. 29. 21:54
 1/9 anonim válasza:
42%
DE! pont jót kérdezel, mert tudom! Karácsonykor jönni fog, ez már biztos, azt ne kérdezd melyik, de jönni fog úgyhogy most ne vegyél semmit ami elavulhat
2012. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hol olvastad? Tudsz küldeni linket?
2012. okt. 29. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem tünt fel hogy csak viccel? :D Amugy a Ps4 nem sokára ki fog jönni de annak még 2-3 év hogy beálljon úgy értem hogy elegendő játék legyen rá meg az ára is kedvezőbb legyen. Tehát az egyenlőre nem éri meg. De amúgy én nem támogatom ezt a kockulást abból a pénzből annyi minden mást lehetne venni és ha bele gondolsz semmmi értelme leülsz játszol vele 3 órát és annyi nem add semmit ami hasznos lenne az életben de ez csak az én véleményem.
2012. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SpartanR81 válasza:

Xbox 720 nem lesz -.-

2013 év végére mondják az új konzolt, a PS-el nem vagyok képben h mikor

2012. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
De lesz ps4 már külföldön van már szerbiában van utána jön a románia és utána mi!De drága lessz a bolti ár 110.000ft szoval nyugodtan vegyél xbox-ot.és már a xbox720 is megjelent csak drága és nem magyarországon van majd 2013 április án valamikor fog megjeleni de a bolti ára 130.000-lesz szoval xbox360 a nyerö
2013. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, megint jönnek az értelmi fogyatékosok...
2013. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
igen te vagy az jol mondod
2013. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezeket honnan szedték???? Komolyan legalább gondolkodnának! :( Legalább tudjuk hogy mennyi fogyatékossal áldott meg az isten!
2013. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még arról is csak szó van hogy a következő E3-on(Június) bemutatják az új Xbox-ot és hangsúlyozom talán karácsonyra lesz belőle valami!
2013. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!