Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy orion ht-580 típusú...

Van egy orion ht-580 típusú hangfalszettem de búg a mélynyomó és alig van basszus?!

Figyelt kérdés
mi közben hallgattam megmozdítottam és azóta ha áram alatt van még csak be sincs kapcsolva búg nagyon hangosan, és a membránt is ki löki na most ha vissza próbálom nyomni a membránt akkor pattog is nem a hangszoróval van a baj mert azt már kicseréltem és ugyan ezt csinálja mi gerjedhet benne ?
2012. okt. 28. 13:15
 1/1 cipi8 ***** válasza:

Probalj meg minden keszuleket egy konektorba dugni elosztokkal mert lehet hogy foldhurookd van ami annyit jelent hogy a foldelesek kozt potencial kulunbseg keletkezik ami a bugast okozza!

Csak pelda kent:1 konektor: szamitogep kompletten. 2 konektorba hazimozi vagy hifi

ezek ossze vannak kotve egy RCA kabellel mert eppen a geped hangjat a hazimozin szeretned hallgatni de nem birod mert 2 foldelt eszkoz osszevan kotve es kulon konektorokrol kapjak az aramot es mar bug is mint az allat. ezt a bugast nevezik fold huroknak amit szurokkel meglehet szakitani es minden rendbe lesz vagy az adott eszkozoket egy azon konektorba dugod be. Foldhurok kep tovabbito eszkozokben is fellephet monitor,tv ezeknel nem bugas hanem vibralo kep lathato!


Bocs az ekezetek miatt.

2012. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!