Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 16:29
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Vegyél NET-en, egy őskövület Videoton-t! ~20-25k körül. (DV 2550A-t pl)

Itt egy link (nem reklám!), de én tuti nem hagynám ki!

[link]

Nem kell barkácsolnod, meg kifingatni a hifi-det!

Vagy menj el a [link] Marion-ba (nem reklám) és tuti segítenek és kapsz is mindent egyből!

Ohm-okat összevissza ne keverd, és sehogy se kösd, se sorba, se párhuzamosan a hangszórókat. ;) (ha lehet).

Inkább vegyél egy nagyobb teljesítményűt, vagy szerkessz egyet, minthogy 2 kisebbet sorba köss. És nem egyszerű, csak úgy hipp-hopp összedobni egy ládát hozzá. Sokmindent figyelembe kell venni. Hány Literes legyen, legyen e rajta reflexnyílás, vagy ne. Ha legyen milyen hosszú, stb.., hangváltó, bla-bla. Jah és nem mindegy milyen minőségű hangszórókábellal kötöd össze az erősítőt a hangszóróval!

Ha lehet minél vastagabb minél több szálas, és minél tisztább rézből legyen. Ha nem aranyat akarsz venni heroin áron.

Nekem olyan videoton van! (4db) + sk gyártott center + subwoofer :D Bárki bármit mond, az ilyen 100-200k-es csoda márka hangszórók a közelébe sem érnek hangminőségileg ;)

(persze én felújítottam, kicseréltem a hangszórókat benne). Igaz 9 évig ezt csináltam, gyártottam sony-nak, blau-nak jóóó pár sub-ot, meg "dobozt".

Szal nem egyszerű, veszel egy membránt, faragsz egy dobozt, azt hadd szóljon. Nem úgy megyen az! De Te tudod.

Sztem vedd meg a videoton, persze ha jó állapotban van. Tuti nem csalódsz benne.

2012. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
hello kösz de nem már amugy si megrendeltem a hangszórót a hangváltóval és én nem azért csinálok hangládát mert nekem gyári kel hanem mert hobibol csinálom ha megveném nemlenne érdekes :D .
2012. nov. 1. 08:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!