Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vajon jól döntöttem, hogy így...

Taki97 kérdése:

Vajon jól döntöttem, hogy így kértem?

Figyelt kérdés

Már régóta nézegetem Vaterán a Beats Studio-kat.

De nekem elégé átverés szaga volt annak,hogy utaljak 25-30 ezer forintot és majd 1 hónap múlva megjön....úgyhogy sokat beszéltem az egyik ilyen eladóval aki MEGMERTE (mert a többiek nem) adni a saját facebookját,telefonszámát.

Neki volt egy raktáron és most azt utánvételben fogom megkapni nem előre fizetéssel stb... Szerintetek jól döntöttem?



2012. okt. 22. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És miért adná oda a 70 rugós fejhallgatót 30 ért? Egyébként tök mindegy hogy utánvéttel vagy sem ,az árut át fogod venni és csak utána nyitod ki a dobozt ,kipróbálni meg nem fogod tudni így max csak annyit csinálhatsz hogy nem veszed át ha nem vagy benne biztos hogy nem eredeti ami az árából itélve elég gyanús én biztos nem vennék ilyet,még sennheisert is csak próbahallgatás után.
2012. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még jóhogy az ismerősöm is ettől az embertől rendelt és hibátlanul szól és eredeti......nem ebbe kell belekötni
2012. okt. 22. 15:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira eredeti valami akkor miért osztogatják fél áron?
2012. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A másik hogy 30ezer nem olcsó annyiért már az utánzat is b@szott jól kell szóljon egy laikus fülének .Én egy 6ezres sennheisert használok két fajtát és szól olyan kujva jól hogy ha a fejemre tennének egy 30 neadjisten 70 rugós hallgatót ,nem tudnám beárazni a hallottak alapján a valódi értékét csak ha napokig a 70 rugóst hallgatnám és utána venném vissza a 30 vagy 6 ezrest akkor tűnne fel hogy mennyivel szögletesebb az olcsóbb hangja.

Vagyis illúzióid ne legyenek ,öt perc belehallgatásra nem emlékszik vissza az agyad így a 30e es hangja úgy fog tűnni mintha a 70e est hallanád. Ez persze még nem jelenti azt hogy szar lenne hisz ennek a töredékéért kapsz olyan fülest amit ki tudsz használni.

Azt meg se merem kérdezni hogy mire akarod használni ,studió munkálatokra 192khz 24bit 1400kbs, vagy 160kbs os mp4 hallgatásra:D ? ugye nem mindegy

2012. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja,de ez a füles 20 lesz...az a helyzet,hogy lehet,hogy ilyen kamionról leesett példányok mert még a számát is megnézte haverom és egyezett...garancia minden van á. annyi az egész,hogy nem kapják meg a boltok a haszont plusz az ÁFÁ-t meg a többi gyökér adót.

Eddig én mindig agybadugósokat használtam,de most már elegem lett belőlük,van amikor kényelmetlenek,nem tudnak olyan jó basszust néha túl erősek pedig abból se éppen gagyit használtam. Számítógép és Xperia S telefonnal fogom használni. Próbáltam eredetit és azt is ami a haveromnak van. Sőt még össze is hasonlítottuk,zsír ugyanolyan volt.

Sose szerettem a fejhallgatókat,de ahogy ezt felvettem és megnéztem kívülről meg a funkciókat hát beszartam és elhatároztam,hogy szerzek egyet. :)

2012. okt. 22. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
A kérdésre is válaszolva: Szerintem az a minimum, hogy megadja az elérhetőségeit - telefonszám, egyéb - és abban tényleg igaza van az előttem szólónak, hogy az utánvét sem biztonságosabb annyiban, hogy bármi lehet a csomagban és te csak a kifizetés után fogod megtudni, hogy mit vettél, de azt jól tetted, hogy nem utaltál pénzt előre. Igaz, így egy ezressel drágább de ez egy kicsit biztosabb...
2012. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én is csak így mertem beleugrani.

Szerencsére ismerem a postást és felfogom bontani :)

Mindent köszönök ettől függetlenül !

2012. okt. 23. 11:30
 8/14 anonim ***** válasza:
A postást hiába ismered, ettől még rizikós marad. Csak akkor kapod meg a cuccot, ha kifizetted és ha kibontod akkor már a pénzedet sem adja vissza. Tehát ha egy tegnapi újság meg egy vállfa van benne akkor ciki...
2012. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mármint pénz át adás előtt bonthatom ki.
2012. okt. 23. 12:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Neeem. Pénzátadás előtt nem bonthatod ki. Csak utána és akkor nincs vissza... :))
2012. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!