Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes iPad-ot...

Szerintetek érdemes iPad-ot venni?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes iPad-ot venni? És melyik a legjobb?

Nem vagyok túl nagy szakértő ezen a téren... úgyhogy segítséget kell kérnem mert nem tudom hogy melyik a legmegfelelőbb.



2012. okt. 21. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Tab-ot csak úgy érdemes venni ha van mellette otthon egy erősebb laptop vagy asztali gép...mert ha laptop vagy asztali PC helyett akarod venni úgy nagyon rossz választás lenne , mert közel nem tud annyit mint egy Windows-os gép.

2. Ha nem szeretnél rá annyit költeni akkor iPad 2 ami a mai napig elég jó tab szerintem, de ha van zsozsó akkor az új iPad-et vedd meg. Esetleg Nexus 7-en nem gondolkodtál ? korrekt hardwert kapsz pofátlanul olcsón.

remélem segítettem.

2012. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, nagyon köszi
2012. okt. 22. 21:42
 3/3 Multigod97 ***** válasza:
Viszont a nexus 7 nem egy kategóriában van az iPadekkel (okt. 23-ig), és engen pl. Idegesít a tableteknél a kis képernyő
2012. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!