Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Sony DAV-TZ140 házimozirends...

A Sony DAV-TZ140 házimozirendszernek milyen hosszúak a hangszóró kábelei? Illetve vannak vélemények róla?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv!

Pont tegnapelőtt vettem egy ilyet, pontosan nem tudom de a dolby hátsó hangszórók szerintem olyan 4 méter lehet, esetleg itt olvashatsz többet róla: ftp://ftp.vaio-link.com/pub/manuals/consumer/4299353121_HU.PDF


Nekem tetszik, bár a Tesco-ból beszerzett példányban nem volt magyar nyelv, de ez nem okoz nekem gondot, a többi funkciója jól működik csak sajnos a HD felskálázást nem tudom kipróbálni, mivel nincs akkora TV-m. Elemet nem adnak hozzá a távirányítóba, viszont adnak sárga videokábelt. Átlátható, jól kezelhető és természetesen a Dolby Prologic2 hozza a formáját, az akciófilmek nagyon élvezhetőek, ahogy a zenék is legyen az rock, house, dubstep... Az AUX bemenet is nagyon praktikus akár a számítógépet is rá tudom kötni egy adapter segítségével és még így is tud PL2-ben keverni.

Én egy ilyesmi gépet kerestem, gondolkoztam még Samsungban, Panasonicban, de nem bántam meg hogy ezt vettem meg, és a csomagolás is nagyon precíz, a hangszórókon egy ujjlenyomatot sem találtam. Nekem tetszik és most a tecsóban 32000-ért hozzájuthatsz egy példányhoz és az internetes támogatás is precíz.

2012. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. nov. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!