Valaki aki ért az autós erősítőkhöz kérem segítsen?

Figyelt kérdés

Van nekem egy Intersonic mx250 autó erősítőm de nincs hozzá semmim valaki tudna segíteni hogy hogy kell bekötni??


Előre is köszönöm!!!



#autó #erősítő #HiFi #Intersonic #mx210
2012. okt. 15. 19:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen :-) amint tudom felteszem :-) v holnap este leszek v szerdán
2012. okt. 15. 22:43
 12/19 A kérdező kommentje:

Sikerült a leírást feltennem itt vannak a linkek :)


[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

2012. okt. 16. 09:52
 13/19 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, nagyjából úgy van, ahogy mondtam. A táp egyértelmű, az rca bemenetre kell a fejegység stereo vonalkimenete, és a leírás alapján a 11 és 16-os pontra kell kötnöd egy LEGALÁBB 8 ohm-os mélynyomót. Így már működni is fog. Ha küldesz képet a csatlakozóról, akkor megnézem, hátha valami szabvány.
2012. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm segítséged és amint tudok küldök egy képet róla annyit még megtudsz mondani hogy pontosan hova kell kötni hogy hídban legyen?

És hogy milyen mélynyomót Ajánlanál hoggy szépen szoljon de még ne ússe ki és 8 ohmos is legyen :-D

Köszi még egyszer :-) nagyon leköteleztél :-)

2012. okt. 16. 13:12
 15/19 anonim ***** válasza:

A rajzon látod, hogy melyik a 16-os, és a 17-es pont.


Nem tudom, mennyi érzéked van egy kis asztalos munkához, de lehet jobban járnál, ha magad készítenél ládát. A legtöbb mély láda ugyanis 4 ohm, sőt a legtöbb mély sugárzó is. Ha viszont két mély sugárzó sorba kötsz, akkor az eredő impedanciája 8 ohm lesz. Ha az erősítőd 1x300W a sub-on, akkor legalább 350W-os mélynyomó kell. Nem igazán tudok Neked 8ohm-os kész ládát ajánlani. Viszont ha mondjuk egy Ilyen


[link]


köré építesz egyet, nagyot szólhat. Vagy pedig egy ládában sorba kötsz két négy ohmos hangszórót. A hobbielektronika.hu olaalon találsz mélyládás topicot, ott segíthetnek benne.

2012. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen lehet hogy akkor csinálpk 1 ládát neki :-) akkor azt mondod kb 300 wattot tud hídba kötve?
2012. okt. 16. 19:08
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit tudhat, hasonló erősítők kb annyit tudnak (mx220), de valami info biztos van.
2012. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sikerült lefotóznom a csatlakozót


[link] [link]

2012. okt. 21. 10:40
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen kábelem nincs.


[link]


Ilyet tudtam volna küldeni, de nem kerek egyik csatlakozója sem. Viszont szerintem a PC-s molex csatlakozó anya része passzol hozzá, csak kell egy molex hosszabbító kábel, és ki kell szedni a tüskéket a csatlakozó házból.

2012. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!