Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes venni vagy várjak...

Érdemes venni vagy várjak inkább vele?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy:

Már lassan 5 éves lesz a PC-m újkorában is csak a felső közép kategóriába tartozott, játékok terén 3 évig semmi gond nem volt minden futott, mostanában viszont már kezdek idegeskedni, a nagy hardverigény miatt ami végül is nem nagy mert ugyan abból a pénzből amit akkor gépre költöttem most is összetudnék rakni egy olyat ami megfelelően élvezhetően futtatja a mai új játékokat.Nagyon fájó címekről kell lemondanom mint pl.:BF3, valószínűleg a Resident Evil 6 nameg ott lesz a GTA 5 is és még sokam más ami jön vagy megjelent.

Épp ezért azon gondolkoztam, hogy ELÉG egyszerűen ez nem mehet így tovább...

Konzolon töröm a fejem a továbbiakban, sajnos csak nyár végén tudnék venni TV-vel együtt ugye pár játékkal(csak ami kell) cakk pakk 200K alatt kijönne az új felszerelés amiből gépet is vehetnék ugyan de érdemes-e?Szerintem nem...

Az viszont kérdés érdemes-e konzolt venni, ugye alighanem nyakunkon a következő generáció, 2014-re halottam ígéretet ami lehet igaz is vagy nem, ez csak a gyártók tudják, de úgy néztem már viszonylag olcsón 50-60k-ért lehet egy alap gépet venni ami egész barátságos ár.

Az hogy XBOX vagy PS az egy másik kérdés, mindkettőnek van előnye és hátránya is játékok terén az általam kedvelt címek megtalálhatók mind a 2 gépen kivéve a Gears of War trilógia de az más kérdés ezt nekem kell eldönteni.

Viszont az kérdés vegyek-e 2013 nyarán egy jelenlegi konzolt mert nem tudom érdemes-e nem tudni mikor startolnak lehet a Sony megint 1 évre az új XBOX után akkor meg úgy is megvárom, hogy égis milyen az ÚJ PS mik a tapasztalatok stb, nameg a BOX-nál is várnék.

Szóval vegyek majd vagy ne?


2012. okt. 13. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha azért szeretnél konzolt venni, hogy kikapcsolódj, akkor vegyél régebbit. Egy halom játék van mindkét platformra. Ha 14-ben jönnek az újak, akkor még másfél évig valószínűleg fognak jönni címek a mai generációra is.

Ha azért kell a konzol, hogy el tudd mondani, hogy 1-1 új játékkal te már játszottál, akkor várd meg a következő generációt.

2012. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!