Hogy lehet szolgáltatót találni ilyen helyzetben? Ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés
Teljesen új családi házba költöznénk, egy teljesen új helyen, tehát nincsenek kábelek se semmi. A város bekötné a televíziót, de rácsatlakozás 70 rugó, és utána a havidíj. Szeretnénk televíziót, és internetet, telefon annyira nem fontos. Van a t-otthon ( :) ) persze sajnos nincsen arra kiépítve semmi, így nem tudnak segíteni. Most a Digitől várok választ de nem sok jót látok. Mobilinternet lesz lehet belőle, tv-zni meg nézzük ami alapból bejön. Mobilinternetből mit ajánlanátok? mire kell figyelni, melyik jó??? Válaszokat előre is köszi
2009. aug. 5. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Mobilinternet csak nagyvárosokban működik ,ha nincs 3g lefedettség , az iszonyú lassú.


De nem értem, a t-home miért nem lehet, ott van a sat tv, (tányéros) meg internet és telefon együtt 8 ezer ft.

2009. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz körül, hogy ahol laktok milyen helyi szolgáltatók vannak, mindenhol vannak kisebb helyi szolgáltatók, mobilinternetet felejtsd el, csak megőszülsz tőle. Digi is max tányérost ad, ha ad, az meg megin nem a legjobb, de biztos vagyok benne, hogy van valami kisebb helyik szolgáltató net ügybe.
2009. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is olyan helyen lakunk,ahol még nincsenek úgy kiépítve a dolgok,hogy lehessen vezetékes telefonunk,internetünk,kábeltévénk stb.Mi a Digi Tv-t választottuk,az jól működik már évek óta.Internetet végigzongoráztam,hogy mi lehet a megoldás,ha vezetékes nem lehet.Egyik a mikrohullámú net volt,de a bekötéskor sajnos kiderült,hogy mégsem fog nálunk működni,mert a legközelebbi átjátszó és a házunk között van egy kis erdő,ami nő folyamatosan és a leveleken megtörik a mikrohullám.Végigjártam a mobilszolgáltatókat,mobilnet ügyben,végül a Pannonnál maradtam,mert ők ígérték,hogy még az idén lesz náluk a mi kisvárosunkban is 3G szolgáltatás.Addig marad a lassabb verzió,de már megszoktam.A semminél még mindig jobb.A másik kettőnél még mindig gyorsabbak.A lefedettségre figyelj oda,hogy tudd,hogy ahol laksz milyenek a lehetőségek.Mobilnettel nem tudsz nagy adatforgalmat bonyolítani,nem korlátlan általában mint a vezetékes internet,tehát azt is vedd számításba hogy mire akarod használni a netet,például filmek letöltésével nem igazán érdemes próbálkozni.Remélem segítettem.
2009. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!