Milyen MP3-at ajánlotok motorozáshoz?

Figyelt kérdés

Csíptetős mini MP3 lejátszót szeretnék venni motorozáshoz. Eddig Orion OMP-09-em volt, kb 30 percet bírt egy feltöltéssel, így inkább veszek egy olyat, ami drágább, de jobb is. iPod nem jöhet szóba, mert nincs kedvem az iTunes-szal szórakozni és nem bővíthető.

A SanDisk Sansa Clip, Clip+ vagy Clip Zip jó? Erős a csipesze, a gombjait kesztyűben is lehet kezelni? Az Orion ilyen szempontból jó volt (alu ház, kiálló gombok), a Sansa sajnos műanyag, ezért látatlanban nem merem megrendelni neten. Személyesen megnézni nem tudtam, mert Miskolcon egyik boltban sem tartanak.

Esetleg van még ilyen hasonló típusú, csíptetős MP3, ami minőségi is?



2012. okt. 7. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

SanDisk nagyon jó, viszont maga a csiptetője úgy tudom nem valami jó.


Itt kérdezd meg (meg a helyedben innen is venném, de ez már a te dolgod), hogy alkalmas-e rá:

[link]

2012. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gelazso válasza:
39%
szerintem jobb ha az közlekedés zaját hallja az ember. csak úgy balesetvédelem szempontjából. egy havarom a múlt héten halt szörnyet, mert nem hallotta mi van körülötte motorozás közben
2012. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Balesetvédelem szempontjából tökmindegy, hallgatok-e zenét, mert az egyhengeres 650-es hangjától 40-es tempó felett úgysem hallok semmit. Viszont ha fáradt vagyok, akkor nagyon jól jön, ha tudok zenét hallgatni közben.
2012. okt. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!