Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy állítsam be az erősítőmet...

Hogy állítsam be az erősítőmet úgy, hogy a tv-m hangja azon keresztül a hangfalból jöjjön?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung LE32c530 as TV-m, most akarok venni erősítőt meg hangfalakat, meg fogom tudni oldani azt, hogy az erősítőböl jöjjön a tv adások (pl rtl klub) hangja, és nem AUX-xal szeretném megcsinálni!
2012. szept. 30. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam meg, hogy vettem egy JACK-RCA csatlakozót és a TV fülhallgató kimenetébe illesztettem, valamint az erősítő AUX IN csatlakozójába dugtam szerintem csak így tudod megcsinálni, de hátha vannak nálam okosabbak..
2012. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!