Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aktív hangfalból lehet mélynyo...

Aktív hangfalból lehet mélynyomót készíteni?

Figyelt kérdés
Van egy aktív hangfalam amibe tönkrement a hangszóró (25 cm), ebbe ha rakok egy mélyhangszórót, akkor be tudom úgy kötni, hogy működjön úgy, mint egy mélyláda?
2012. máj. 14. 19:41
 1/5 GenXstaR ***** válasza:
Szólni fog az biztos,főleg ha házimozi erölködőbe kötöd,de ne várj nagy durranást. A doboz kialakítása nem erre a célra van. Egyébként műanyag a doboza?
2012. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, műanyag, akkor az nem lesz ütős mi?
2012. máj. 15. 10:18
 3/5 GenXstaR ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem elég furán fog szólni,de attól még megnézheted,hátha. De gondolkozz csak el azon,hogy a normálisabb hangcuccok is fából vannak. Egyszerű példa erre a házimozi mélynyomója.
2012. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ez logikus, csak nem tudok vele mit kezdeni, mélyet meg tudok venni fillérekért most, azért gondoltam. De köszönöm, megpróbálom, ha nem akkor max építek egy ládát.
2012. máj. 16. 10:14
 5/5 GenXstaR ***** válasza:
ennyi. Beten találhatsz tippeket láda építéssel kapcsolatban. :)
2012. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!