Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szükséges megrendelnem, vagy...

Szükséges megrendelnem, vagy e-nélkül is megvehetem?

Figyelt kérdés

A napokban tervezek egy új fejhallgatót venni, és már meg is van a kiszemelt. (Beyerdynamic DT 235 SW) Meg is találtam egy boltot, ahová el tudnék menni érte személyesen, csak nem tiszta a dolog. (Link a kérdés alján) Ha szeretnék venni egy darabot, és készleten van az oldal szerint, akkor elég odamennem, és megvennem, vagy itt előzetesen meg kell rendelnem? Elnézést ha hülyeséget kérdeztem, de eddig soha nem vásároltam hasonló helyen, általában Saturn, és hasonló helyeken vásárolok műszaki cikket. (Esetleg piacon, a pult alól)

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!


A link:

[link]



2012. szept. 19. 18:29
 1/2 belapus ***** válasza:
Ha raktáron van, akkor nyugodtan elmehetsz, és ott azonnal megveszed, ha nincs raktáron, akkor is elmehetsz, és ott megrendelheted.
2012. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, és nagyon szépen köszönöm a választ. Ment a zöld.
2012. szept. 19. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!