Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wii Softmod! Lehet dvd-re is...

Wii Softmod! Lehet dvd-re is tenni játékot? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most csináltam meg a wii-hez a softmod-ot, ezeket tettem fel, egy sd kártyáról: Homebrew Channel, IOS236 Installer v5 MOD, YAWMM Multimod Batch, Priiloader 236 Mod. És az a kérdésem hogy akkor most csak usb-ről lehet letöltött játékokkal játszani, vagy ki si lehet írni dvd-re? Egyébként mindent sikeresen feltettem és a wii verziószáma 4.3E

2012. szept. 4. 17:16
 1/4 kutyafülgfdsfgsdfg ***** válasza:
Én a NeoGamma-t használom,annak van olyan funkciója hogy DVD-ről is,és USB-ről is tudod indítani a játékokat.Szerintem a legjobb program.Ha NTSC játékod van,akkor áttudod állítani a programon belül,hogy PAL-ba futtassa a Wii.
2012. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És erről tudnál valami tutoriált linkelni?
2012. szept. 5. 21:31
 3/4 kutyafülgfdsfgsdfg ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=02ofCC-bPPM

Szerintem a lényeg látható.Lehet,hogy amit Te fogsz majd feltelepíteni NeoGammát,annak nem ilyen lesz a channel ikonja,mint ami a videóban van,de ezzel ne foglalkozz.A menü az mindegyiknél majdnem ugyan az.Annyit még hogy,ahol ilyen jel van <DVD> ott tudod átállítani,hogy DVD-ről,vagy USB/winchester-ről mennyen a játék.

2012. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi alapján tetted fel?
2013. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!