Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak softmod nélkül?

Mit csináljak softmod nélkül?

Figyelt kérdés
A PS2 verziója SCPH-90004 tehát nem működik rajta a freemcboot mit lehet csinálni írott játékok játszására?
2012. aug. 28. 08:27
 1/2 Csak Egy Joci válasza:

Csippelni kell, ára kb. 8-10ezer forint.

A csippelés soron szétszedik a gépet és forrasztanak,ezáltal a gyártói garancia elvész és a gép is veszít élettartamából,valamint semmiféle garancia nincsen arra,hogy forrasztás közben nem károsodik a géped,az olvasófej is tönkremehet, én nem ajánlom a csippelést, csak akkor csippeltes, ha nincs semmilyen más megoldás,vagy mondj le az írott lemezek lejátszásáról!Sajnos én is ugyanebben a helyzetben vagyok, új gépet akarok venni, de csak az új bioszos van jelenleg piacon... :(

2012. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kössz a választ erre már én is gondoltan de nem akarok kockáztatni
2012. szept. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!