Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy psp-m amit úgy vettem...

Van egy psp-m amit úgy vettem hogy kijelző hibát mondtak kilett cserélve a kijélző de így sem jo, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy psp-m amit úgy vettem hogy kijelző hibát mondtak. Most lett benne kijelző cserélve és hiába dugom be a töltőt (aksim nincs) akkor sem működik, világít a kis zöld a power mellett de a kijelző fekete semmit nem hoz be. Valakinek ötlet hogy mi lehet a probléma?
2012. aug. 27. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hangja van, mikor bekapcsolod?

Vagy csak világít a zöld LED és a végén kikapcsol?


Ha igen, akkor valószínüleg szoftveres hiba, egy Pandora akksi rendbe rakja.

2012. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs semmi hangja.

Csak világít a zöld led.


És csak belerakom a pandora aksit és kész is?

2012. aug. 27. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Két eszköz kell:

- egy Pandora akksi

- meg egy memóriakártya, amin a fájlok vannak, amivel meg tudod csinálni, ez az ún. Magic Card.


A kártyád berakod, majd az akksit is, aztán a PSP anélkül aktiválódik, hogy bekapcsolnád.


http://www.youtube.com/watch?v=JFJ6pooJQ-I


Mivel írtad, hogy hangot sem ad, így valószínűleg szoftveres módon is meg lett buherálva a gép, ezzel meg tudod csinálni, ha tényleg ez a baja.

(Ha a kijelzőjével lenne baj, akkor valószínűleg hangot adna, de mivel nem ad hangot sem, ezért ez szoftveres hibára utal.)

2012. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ilyen aksit mennyért és hol tudok venni?
2012. aug. 27. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Több lehetőséged is van.

- Megcsinálod magad mindegyiket, azaz veszel egy másik PSP-s akksit meg egy Memory Stick-et.

[link]

- Vehetsz egy Pandora akkumumlátort, a kártyát pedig megcsinálhatod magad. (Egy szimpla Memory Stick kártya elég.)

[link]

[link]

- Megveszed az egész szettet, úgy, ahogy van.

Utóbbit javaslom, igaz drágább, de az tuti működik (már ha megbízható eladótól veszed).

[link]

Ezt a srácot ajánlom, megbízható és segítőkész, mikor nekem 2 évvel ezelőtt ugyanígy meghalt a PSP-m, egy ilyennel támasztottam fel és a szettet tőle vettem.

Kérdezz rá, szerintem tuti van/lesz neki!

2012. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltam konzol boltban és azt mondták rá hogy alaplap hibás.

De azért pandorás aksis dolgot is megszeretném valahogyan próbálni csak sajnos nincs ilyenem és ismerőseim közül se senkinek és venni nem szeretnék mert ha tényleg alaplap hiba akkor nem járok jól.

2012. szept. 5. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!