Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 120gb-os ssd-t vagy 1000gb-os...

120gb-os ssd-t vagy 1000gb-os hdd-t vegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Tároló kapacitás szempontjából nézve mindenképp az 1000GB HDD éri meg.
2012. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem is viszont mindenki az ssd-t ajánjla mert az gyorsabb
2012. aug. 24. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak SSD-t nem szoktak ajánlani, általában SSD+HDD kombót szoktak ajánlani.

Egy 64 gigás SSD a rendszernek, és egy terás HDD az adatoknak.

2012. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de akk a hdd nem beépített nem? vagy belefér?
2012. aug. 24. 14:04
 5/9 anonim válasza:

Hogy mi fér bele, azt neked kell tudnod, ugyanis nem árultad el, hogy milyen gépbe lenne. Gondolom, nem notebook, de az asztali PC-közt is akad hagyományos nagy ház, amiben biztosan elfér, vagy barebone, amiben valószínűbb, hogy nincs hely két vinyónak.

Egyébként a harmadik hozzászólással értek egyet, vegyesen jó használni, az ssd a rendszernek.

De a döntést az is nagyban befolyásolja, hogy mire akarod használni a gépet. Az ssd jóval gyorsabb adatelérést tesz lehetővé, de ha csak word doksikat használsz rajta, szerintem fölösleges luxus. Ja, és azt is mindenképpen kalkuláld bele, hogy az ssd-knek jóval rövidebb az élettartamuk, sokkal hamarabb leszel kénytelen lecserélni, és nem árt, ha rendszeresen gondoskodsz adatmentésről is.

Én személy szerint jelenleg inkább a tárolókapacitást részesíteném előnyben a gyorsasággal szemben, de ez nem mérvadó, mert mostanában nagggggyon keveset használom a gépem. :)

(Egy gyeden lévő rendszergazda)

2012. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kössz itt a gép : [link]
2012. aug. 27. 18:34
 7/9 anonim válasza:

Az attól függ, hogy mire akarod használni!

Az a gép, bár elsőre nem tűnik drágának; nem biztos, hogy kielégíti az igényeidet.

Lehet, hogy jobban járnál, ha segítséget kérnél egy gép összeállításához, még akkor is, ha drágábban jönne ki, viszont nem érne meglepetés, hogy lassú, vagy nem futnak el rajta a játékok.

2012. aug. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egyet kell értenem a felettem szólóval, így ezt a komplett képet nem venném meg.

Ár-érték arányban elég csúfos,és teljesen fölösleges oda (feltételezem gagyi minőségű) 420W-os táp!


Utána néztem az alaplap specifikációjának ( [link] és kiderült,hogy még SATA III port sincs rajta a leírás szerint,így szerintem teljesen fölösleges venni bele egy SSD-t,mikor nem tudod kihasználni azt a teljes sebességet amit nyújtana.



A lényeg az,hogy ha megkérsz itt az oldalon valakit,biztos hogy szívesen segít neked abban,hogy alkatrészenként össze rakjatok,egy elfogadható,és relatíve olcsó számítógépet,amivel még évekig nyugodtan el tudsz lenni arra a célra használva,amire azt szánják!

2012. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz egyébként csak interntezéshez és gépeléshez használnám mert játékra ott van a ps3
2012. aug. 29. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!