Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerin tetek vegyek xbox360...

Tudatlan010110 kérdése:

Szerin tetek vegyek xbox360 at vagy várjak még 1 évet a xbox720 ra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 12:37
 1/5 danysparta válasza:
az xbox360 nagyon jó de szerintem várj az xbox720 ra
2012. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vegyél Xbox360-at mert lehet hogy 1 év múlva jön az új Xbox de lehet hogy nem.És az első szériát nem nagyon szabad megvenni gondoljunk csak vissza mind a Xbox mind a PS3 első szériái nem voltak tökéletesek (PS3 sárga led,Xbox360 vörös led)probléma.Nem hinném hogy akár a MS vagy a Sony kifogástalan gépet prezentálna elsőre de lehet hogy tévedek.És játékokból sem lesz egyikre sem dömping az első időkben.Én is várom már nagyon az új Xbox-ot de elkapkodni nem szeretném a vásárlást.
2012. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SutaDani válasza:
Vedd meg, mert kitudja mennyibe fog fájni az új. Szerintem drágább lesz mint az Xbox 360 kinectel. Plussz ahogy már írták ahoz nem lesznek tört játékok. Nekem ha lenne rá pénzem nem vacilálnék ilyenen.
2012. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat(venni akarok csak kiváncsi voltam véleményetekre)

Nem ide tartozik de a gta4 milyen beállításon megy és mennyi fpssel(persze konzolon)

2012. aug. 22. 15:36
 5/5 anonim válasza:
Konzolon nincsenek grafikai beállítások, gyárilag van bekonfigurálva, amit XBOX 360-ra írtak, az fut is azon.
2012. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!