Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DPS DREAM 7 TABLET Érdemes...

DPS DREAM 7 TABLET Érdemes meg venni? Véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Választ előre is köszönöm :)
2012. aug. 24. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha olcsó tabról van szó Concorde és WayteQ alá nem szabad adni. Lehet ezek drágábbak ennél, de egy ilyen eszköznél sokat jelent, ha van valami normális hely ahova fordulhatsz ha netán garanciális gondod lenne (az ilyen mindenféle gsm boltoknál ez gyakran nehéz) meg a normális support sem elhanyagolható, még akkor se ha egy olcsó készülékről van szó.
2012. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ZeeMann86 válasza:
Idejétmúlt ugyan a válasz, de szerintem megéri. Én kb. a kérdésed feltevésének napjától nyúzom, kiválóan működik, bár egyszer tönkrement és itt jött is a support, a gépemet cserélték (javítható lett volna) egy újabb generációs példányra. Azóta (na jó... már régebb óta) hálából üzemeltetem a www.dpsdream7.atw.hu weboldalt. Itt aktív fórumozó közösséggel, cikkekkel, ajánlott programokkal találkozhatsz, ha mégis vettél/veszel egyet.
2012. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!