Mi baja lehet a monitoromnak?

Figyelt kérdés
2 napja észrevettem, hogy amikor a gépet bekapcsolom, nincs kép. 2-3-szor kellett kapcsolgatnom hogy lássak is valamit. Tegnap újratelepítettük a windowst és minden rendben volt (eléggé elhasznált állapotban volt már a rendszer). Ma reggel amikor be akartam kapcsolni a gépet, már nem is világított a monitor lámpája és hiába kapcsolgatom, mintha nem is lenne bedugva. Használhatatlan a gép. Szerintetek mi lehet a probléma?
2012. aug. 24. 10:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy amikor ezt észrevettem, nem folyamatosan világított a lámpa bekapcsoláskor, csak villogott. Mára már persze egyiket sem csinálja.
2012. aug. 24. 10:53
 2/3 anonim ***** válasza:

CRT monitor? (képcsöves)

Ha igen akkor ez előfordul. Legalábbis nekünk 2-ből már 2 monitor eljátszotta ezt.

Szervizbe megcsinálják. De nem olcsó. Ideiglenesen meg nálunk az segített ha egy nagyot ráb4sztunk az oldalára/tetejére :D

2012. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hehe. :D Ez jó. :D Sajnos nekünk nem képcsöves. :( A vezetékeket megnéztük, azokkal semmi gond, szóval valami belül szállhatott el, de el sem tudom képzelni mi lehet.
2012. aug. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!