Mi baja lehet a monitoromnak?

Figyelt kérdés

Mikor bekapcsolom a gépet, akkor nem kapcsol be a monitor, hanem csak villan 1-et és kb. 10 perc múlva tud bekapcsolódni. De a led kéken világít. Lehet, hogy az a baja, hogy már 5 éves..

Am. LCD 17"

Szóval, valamit lehet csinálni vele(kukán kívül)? Mert kezd idegesítővé válni az egész, hogy ennyit várni kell..


2011. jún. 6. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a monitornak van baja, nem pedig a gépednek?
2011. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább videokártya szórakozik. Tedd rá próbára egy másik gépre a monmitort, ha van rá lehetőséged.
2011. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha ki húzom a gépből, akk is ugyanazt csinálja, szóval a vidikártya bug kilőve..
2011. jún. 6. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!



A monitor tápegységében mondták be az unalmast az elektrolit-kondenzátorok (elkók), ennyi idős monitornál szinte törvényszerűen bekövetkezik. Melegedésre némileg észhez tér (még most), ezért is indul be 10 perc múlva. A javítása nem egy egetverő összeg, ha találsz egy olyan szerelőt, aki alkatrész szinten javít és nem panelt cserél...Maga a kondi nem egy nagy összeg, szerintem munkadíjjal max egy 5-ösből megjavul, de ha van haverod aki ért egy kicsit az elektronikához,akkor olcsóbban kijössz...


Üdv!

2011. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

A monitortáp eszembe se jutott! Belegondolva igaza van az előttem "szólónak".

2011. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!