Ben-c kérdése:

MI lehet a hiba?

Figyelt kérdés
A számitógépemen windowst cseréletm(windows7-et windows xp-re)és nem viszi azt a játékot amit eddig vitt(world of warcraft, chicken invaders).Konkrétan amikor belépek a játékba 5perc után lefagy, ha altf4-el kijövök és beakarom kapcsolni megint a játékot egyből lefagy és csak az segit ha az egész gépet ujjra inditom.Ujjrainditás után ismét van 5percem a játékra mielőtt lefagyna, és igy megy tovább addig amig megnem unom a restartot.

2012. aug. 23. 13:09
 1/8 Karesz6969 ***** válasza:

Nem kellett volna lecserélned...alapból sokkal több segédprogram benne van mint az xp-be.

De ha már ezt tetted, próbáld meg a következőt:

Menj a Program Files könyvtárba, keresd meg a játék.exe (indító) fájlját majd egér jobb gomb-tulajdonságok-kompatibilitás fül-kompatibilitási üzemmód xp sp3 bepipál majd ok.

Próbáld meg de érdemes megnézni, hogy a Net Framework rendesen fent van-e a gépeden.


[link]

2012. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mikr belementem a kompatibilitás fül-be, csak ezeket irta:

-Futtatás a következő kompatibilitási módokban:

-windows90

-windows 98/windows Me

-windows NT 4.0(service pack 5)

-windows 2000

-futtatás 256szinben

-futtatás 640x 480 képpontos képernyő beállitással

-a képi témák letiltása

-a speciális szövegbeállitások kikapcsolása a programhoz



Ezek vannak csak, eggyiksincsen kipipálva

2012. aug. 23. 17:48
 3/8 Karesz6969 ***** válasza:

Nézd meg a videokarit nem melegszik-e túl vagy a proci, mert az xp alapból több erőforrást használ játék közben mint a win7.


Frissítsd le az egészet, legújabb driverek legyenek fent, Net Framework stb.

Az előző válaszomban hülyeséget írtam xp-nél nincs xp3 kompatibilitási mód csak a win7-nél, de gondolom erre Te is rájöttél:D


Hasznos lehet még a ventillátorok kitakarítása is.

2012. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a hütőszálakat ujrapasztáztam , kiporoltam ez egész gépet,

viszont az ATI nem a legujjabb, 1éves.A legujjabbat nem találom.ATI radeon x1300/x1500 series-em van.

2012. aug. 24. 12:19
 5/8 Karesz6969 ***** válasza:

Ettől az még jó ha nem is vdi új.

Nézd meg Everest programmal a géped mit mond az összegzés fájl.


Innét letöltheted a magyar változatot:


[link]

2012. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nemir semmit.A furcsa az hogy minden hónapban kb 1x bejön az a fura dolog hogy beinditom a gépet és normálisan tudok játszani.Az ÉV REJTÉLYE.
2012. aug. 24. 14:38
 7/8 Karesz6969 ***** válasza:
Ha megcsináltad a 3-ban leírtakat csak a videokari hibájára tudok gondolni mint hardver hiba, esetleg a memóriák kevesek, nem jó a sebességük, nem egyformák, slott hibás az alaplap...több ötletem így látatlanban nincs...
2012. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amit még észrevettem hogy elég hangosan zug, és mikor lehalkul , akkor kezd el akadozni a játék
2012. aug. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!