Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hány különböző típusú ipad...

Hány különböző típusú ipad jelent eddig meg?

Figyelt kérdés
Volt a sima ipad, az ipad 2, meg ha jól tudom egy újabb, amit nem ipad 3-nak hívnak, hanem csak simán ipad-nek (új generációs ipad) kerestem google-ön, de nem tiszta, hogy hány fajta van, és melyik a legújabb, és melyik mivel tud többet a másiknál. (előre is köszönöm a válaszokat)
2012. aug. 21. 13:25
 1/1 pianoboy válasza:
3 fajta iPad létezik, ahogy fentebb említetted te is. Az iPad 1-et (vagy csak simán iPad-et) már szinte csak használtan találsz hirdetőoldalakon.. Az a legritkább. Az iPad 2 és Az Új iPad (iPad 3) között kinézetileg nincs is különbség, csak annyi, hogy az iPad 3 vékonyabb. Nyilván az iPad 3 a legkomolyabb a 3 közül. A kijelzője kiemelkedően jobb az iPad 2 kijelzőjénél. Több ramot kapott, 512MB helyett 1GB-ot, valamint a kamerája is sokkal szebb képet, és videót készít. Gyorsabb, mint a 2-es iPad. Az új iPad-be már nem 3G-t, hanem 4G-t szereltek, ami még igen kevés helyen van Magyarországon, ha jól tudom, inkább Amerikában elterjedtebb, de sokkal gyorsabb, mint a 3G. Röviden ennyi, remélem tudtam segíteni :)
2012. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!