Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy HD Ready Tv-m, hogy...

Van egy HD Ready Tv-m, hogy tudok rajta digitális adást nézni? (A TV nem képes digitális adást venni)

Figyelt kérdés

Volt egy LG HD Ready TV-m, vettem egy LW659S-t, ami képes digitális adást venni.TARR-os TV-m van.Vettem hozzá TARR-nál egy ilyen kártyát, azt beledugom a TV-be és így tudok digitális adást nézni.Teljesen jó, de a másik szobába volt egy másik LG TV-m, és szeretnék azon is digitális adást, mert az analóg nem a legjobb.

Úgy gondolom, hogy mivel már megvan az előfizetésem.Ezért csak még egy ilyen kártya kéne, de azt nem tudom beletenni a TV-be.Hogy lehet megoldani azt, hogy azon is ilyen jó minőségű kép legyen?

Kell egy ilyen set-top-box?

Van valami olyan megoldás, hogy ne kelljen 2 távirányító, vagy nem lehet, hogy csak a TV távirányító legyen?


Remélem értitek mire gondolok.



2012. aug. 17. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kénytelen leszel bérelni egy második set-top-box-ot, második előfizetéssel. Ezt nem olyan egyszerű "megosztani", mint az internetet két gép között.
2012. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig is volt adás, csak analóg.4 TV-nk van.
2012. aug. 19. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Értem én, ennek fényében írtam. De talán vannak nálam okosabbak is itt...
2012. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!