Hol vehetem meg digitális tablet-hez való tollat?

Figyelt kérdés

Na szóval genius mousepen i608x tabletem van.És karácsonykor kaptam, tavaszkor meg leejtettem véletlenül,és hegyen esett a padlóra a toll..macskám megijesztett.xD


Ééés..hiába szenvedek..olyan csúnyán kezel..mindig nekimegy a szinezés,nem tud megállni.


Tollal van a baj, és halottam hogy innen lehet rendelni egyet tollat,de nem látok egyeet se..ti tudjátok?><


Köszi a választ.xD



2012. aug. 13. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyesmikre gondoltál?

[link]

[link]

[link]

én ezt a boltot ismerem de csak be kell írni a googleba és talált is:)

2012. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az telefonokra..de tabletem nem érintős..xD

Toll az érintős és azért olyan mintha a tablet és toll lenne a mágnes.Na szóval de ezek nem olyanok..xD


genius mousepen i608x toll kéne..de google nem segit.x(

2012. aug. 13. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Azt hiszem ez kell neked. Minden esetre, ha jól értem, olyan stylus kell neked, mint ami a digitalizáló táblákhoz való. Ebből indulj ki Google keresésnél.

2012. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már kerestem googlen, csak külföldön találhatók, amit mutattál az Wacom Bamboo stilusu..de azért köszi,majd boltban megkérdezem..hátha van szerencsém.
2012. aug. 14. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!