Minden XBox360-as lemezen megvásárolható játéknak van letöltőkóddal is megvásárolható verziója?

Figyelt kérdés

Nem vagyok játékos, csak a gyerkőceimnek szeretnék vásárolni játékokat és több kereskedés weboldalán is láttam, hogy bizonyos játékokat "letöltő kód" formájában árusítanak.

Mivel ezek (lényegesen) olcsóbbak, mint a lemezesek, arra gondoltam, hogy talán így kedvezőbb áron tudnám megvenni a gyerekek által kiválasztott játékokat.


Honnan lehet megtudni, hogy egy-egy játéknak létezik-e letöltőkódos változata is? Van valamilyen interneten is elérhető katalógus, lista, bármi?


(Bár, ha jobban belegondolok, ha minden játéknak lenne olcsóbb teljes értékű letöltőkódos verziója is, akkor senki nem venné a drágább lemezes megoldásokat.

Na mindegy, azért beküldöm a kérdést.)



2012. aug. 16. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem minden játéknak van, és nem mindig olcsóbb a letöltőkód.

Használtan már lemezes játékokat is lehet nagyon olcsón találni.

2012. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Esetleg ajánlani is tudnál olyan kereskedéseket, oldalakat, ahol "használt játékokat is lehet nagyon olcsón találni"?

A vaterával és a hasonló oldalakkal szemben erős ellenérzésem van. Nem is az oldalakkal, hanem az ott folyó üzletek biztonságosságával.

Jobban bízom egy kereskedésben...

De ezzel gondolom nem csak én vagyok így.

2012. aug. 16. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát egy bolton keresztül már biztosan nem kapod meg olyan olcsón használtan a játékokat, mivel ők is ráteszik a hasznukat.

Vaterán is nyugodtan lehet vásárolni, csak meg kell nézni kitől veszed, vagy személyesen esetleg utánvéttel kell kérni a csomagot.

Ezenkívül a jatekaim.hu oldalon van rengeteg játék és elég jól lehet keresni is.

Ezenkívül pl a thehut.com oldalon vannak vadonatúj játékok sokszor nagyon akciósan, nagyon olcsón. Igaz angliai cég, de nem kell megijedni, teljesen ingyen szállítanak.

2012. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jó az angol oldal, amit küldtél.

Még nem ismertem.

Én úgy látom, hogy csak a királyságon belül ingyenes a szállítás. Igaz nem beszélek angolul.

Már vásároltál innen és saját tapasztalat, hogy Magyarországra is ingyen szállítanak?


A vaterán még nem vásároltam, de szélesebb ismeretségi körből hallottam több negatív tapasztalatot is. Pl. valaki nem kapta meg sosem az előre kifizetett könyvet, vagy a postai utánvéttel átvett "CD lemez" csak egy üres tok volt. Ilyenek miatt vannak félelmeim ezzel kapcsolatban.

2012. aug. 16. 09:45
 5/6 anonim válasza:
Akkor próbálj vaterán olyat keresni,ami közel van hozzátok,és személyes átvétellel is megoldható.
2012. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Colin konzol

Play mania

Console Corner

Ezekben a boltokban is nézz körül!

2012. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!