Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Menyire jó hangfal a trust...

Menyire jó hangfal a trust tytan 2.1?

Figyelt kérdés
Játékhoz, zenéhez és egy kicsit filmhez kéne.Igazábol a basszusa érdekel a legjobban.

2012. aug. 14. 18:36
 1/2 anonim válasza:
Nekem az van és én meg vagyok vele elégedve. Használom zenéhez (rockhoz) játákhoz és nagyritkán filmekhez is. Maximális hangerőn egy nagyon apró rezonáció van, de lehet csak az asztal rezeg... van hozzá (vezetékes) távirányitó, de sajna a kikapcsológomb a mélynyomó szemből jobb oldalán van. A távirányítón van fülhallgató bemenet tehát, ha fülhallgatóval akarsz hallgatni valamit a hangfal jack dugóját nem kell kihúznod és a hangfalat be se kell kapcsolnod! Egyszerű összeszerelni is. A mélynyomólya egy kicsit se lomha! Szerintem jó vétel.
2012. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. aug. 20. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!