Your Shape Fitness 2012 xbox360 mentési probléma!?

Figyelt kérdés
A következő kérdést intézném minden kedves xbox360 user-, ill. YSF2012 ttulajhoz: Xbox-om RGH-s úgyh Live-ra nem járogatok vele, és feltoltam rá a Your Shape Fitness Evolved 2012-t. A "játék" indításkor be akar jelentkeztetni live-ra (mint majdnem mindegyik), ha NO-ra bökök akkor csak mentés nélkül tudom folytatni, magyarul minden indításkor 0-ról kell kezdenem! Van valamilyen megoldás, hogy mentsen is de ne legyen problémám amiatt, hogy Live-hoz kapcsolódok rgh-s boxal??? Köszi előre is a választ!

2012. aug. 12. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobd ki a géped a kukába, máris nem lesznek ilyen jellegű problémáid.
2012. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de azért ha nem bánod várok még egy-két hozzászólást olyanoktól is akiknek több eszük van, mint egy marék fingnak!
2012. aug. 12. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az rgh-s xbox?Amúgy nézd meg a beállításokat és ott szerintem belehet kapcsolni az automatikus mentést.Amúgy ha be akar jelentkezni xbox livera mért nem jelentkezel be?Akkor el is tudnád menteni,ahogy mondod.Vagy azért mert nincs előfizetésed vagy flasheltetted az xboxot?Majd írj hogy betudtad-e állítani vagy mit ír egyáltalán a beállításoknál!
2012. aug. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!