Érdemes interneten venni elektronikai cuccot? Olcsóbb, mint pl. a Media Marktba? Melyik boltba?

Figyelt kérdés
És mi van ha nem működik, akkor vissza kell küldenem? Azt én fizetem? Dvd-lejátszót szeretnék venni. Márt rendeltem interneten pár dolgot (kutyatáp, könyv, egyéb), de ezek nem tudnak elromlani.
2009. júl. 20. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindegy. mi tavaly a MediaMarktból vettünk 50 ezerért DVD lejátszót, hát harmadik hete a szervízben van...
2009. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a hozzád legközelebb lévő müszaki boltban vedd meg a legolcsóbbat
2009. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze hogy érdemes! Én csak netről rendelek pc cuccokat is! Sőt, mindent, egyre jobban. Media Markt-nál sokkal olcsóbb! Próbáld ki ezt: [link] - beírod a keresőjébe amit szeretnél, még azt is kidobja, hol a legolcsóbb. Garanciális problémánál lehet esetleg plusz költséged, de még így is jobban jársz! Még az is lehet, hogy van a lakóhelyed közelében olyan garanciális szervíz, és nem kell a postával visszaküldözgetned a terméket ha elromlik.
2009. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!