Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Venni akarok egy SatFindert....

Minden xD kérdése:

Venni akarok egy SatFindert. Bőv. Lent?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy SatFindert és leírná nekem valaki pontosan a használatát hogy mit kell nézni meg ilysmi nagyjából konyítok valamit ehhez a témához tudom hogy merre kell keresni a műholdat de nem találom.Hívtam egy többettudót nálam de ő sem találta meg.Pedig régen be volt állítva. Ezért mondom akkor veszek egy SatFindert. Egyébként az Intelsat 10-02-ről van szó. Kérem segítsen aki tud!

2012. aug. 3. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Böngéssz ezen az oldalon: [link]
2012. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van az olcsó változat, amin egy led sor vagy egy mutatós mérő van. Az egyik végére a fejet kell kötni a másik végére meg a beltérit (adnak hozzá egy kb 15cm kábelt). A beltérit bekapcsolni és addig fogatni az antennát, amíg a legerősebb lesz a jel. Utána már csak azt kell kitaláljad, hogy melyik holdat találtad meg.


Nekem egy ilyen van:

[link]

De vannak drágább eszközök is, több kényelmi funkcióval:

[link]


Az intelsat 10-02 a Thor 5 és Thor 6-al van együtt.

2012. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 6. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!