Dávidking20 kérdése:

Új xbox 360 slimet akarok venni és az adatok átmentéséről kérdeznék?

Figyelt kérdés

mivel az új slimen nincs se memory card slot, se a régi hard drive nak megfelelő hely, de szeretném megtartani a mentéseimet meg a profiljaimat. Bedugtam a pendrive om az xnoxba és rátettem a szükséges adatokat, hogy majd feltegyem pc re és ha meglesz az új box akkor átvigyem arra, de a pendriveomon nem látszik semmi abból amit rátettem az xbox ról.


Ebben segítsetek neke kérlek.Most akkor rajta van? MIért nem látom? (U.I: a helykevesebb a pen drive on ergo van rajta adat de nem látom)



2012. aug. 1. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Dugd be a pendrive-ot az Xbox-ba és ott formázd le utána rajta lesznek az adatok!
2012. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem raktad át az adatokat az új xbox-ra a pentdrive-ot ne formatáld újra PC-vel mert az xbox nem fogja látni!
2012. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!