Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Update-t kér a játék Flashelt...

Update-t kér a játék Flashelt Xbox360-on, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja vettem flashelt boxot és eddig csak egy sima offline profilom volt és játszottam de tegnap sikerült egy másik profillal felcsatlakoznom live-ra(a profilt a gépen csináltam itt [link] gond az hogy nemtudom ez biztonságos-e,a másik pedig az hogy most ha akaruk az uj profilon jáccani akkor mindent előről kell kezdeni mert a régi mentések a másik profilon vannak.A harmadik gond pedig az hogy betettem egy játékot(Witcher2) és egy 4mb-s update-t ír ki ha nem fogadom el akkor megy a játék de ahogy már irtam előről kéne kezdeni,ha elfogadom az updatet akk mi lesz tönkrevágja a boxom? Segítséget várok nem pedig a gyökereket akik azt írogatják hogy milyen jó nekik mert nincs flash,erre nem vok kiváncsi!
2012. aug. 2. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A 4Mb update a játék hibáit hivatott kiküszöbölni a legtöbb játékhoz jön javítás mert legtöbbször a játékosok veszik észre őket(ez nem bunkóság)aki nem live-ozik nem igen tudja ezeket akinek flash van a gépén elesik az ilyen dolgoktól + DLC-től amik egyre több játékhoz jönnek!

Hogy a Flash elveszik-e azt nem tudom Dashboard upgrade-nél biztos!De hogy bannolni fognak az 100%!!!Tök mindegy melyik hülye mint mond ilyen-olyan bann hullám az nem igaz!!Itt egy link olvasd el!

[link]

2012. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már 2 éve nem volt banhullám.

Napi 6 órát multizok warez boxxal és nem vagyok bannolva már 2 éve.

2012. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt bárki mondhatja akkor elég nagy barom vagy kár volt a gépet megbuherálni ha úgyis Live-ozol ki nyomja veled 6 órán keresztül minden nap te szerencsétlen ide jársz hazudni mert otthon nem hiszik el!Gyári játékra nincs pénzed de Live-ra igen!Ostoba vagy mint egy lapát sz@r!
2012. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De voltak olyan szóbeszédek hogy az LT 3.0 Flash-el lehet liveozni ugy h nem bannolnak.Ebből mi igaz?
2012. aug. 2. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt tudom hogy ok nélkül is bannoltak már embereket a live-ról.

[link]

[link]

Ők is hibáznak mert emberek!

De ha csak bannolnak akkor "szerencséd" van,ha nincs akkor még egy kis rendőrségi procedúra is vár rád.

[link]

2012. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!