Melyik laptopot válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

Elsősorban netezésre, filmnézésre használnám, valamint netes flashjátékokkal szoktam játszani, de jó lenne ha néhány gépigényesebb játékra is alkalmas lenne pl sims3 meg hasonlók. Maximum 200ezret fizetnék érte, de akkor már jó lenne ha lenne rajta eredeti windows is.

Ezeket néztem ki( persze ha valaki tud jobbat ár-érték arányban linkeljen bátran:)


- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]


Előre is köszönöm a segítségeteket! :)



2012. júl. 30. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen igényekkel bőven elég egy 120 ezres i3-as is, nem kell hozzá 200 ezres gép.

[link]

2012. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tényleg elég egy olcsóbb is, de nem az, amit az első írt.

Igaz, Sims-re már az is elég lenne meg minden egyébre, de vagy Sandy Bridge-s procis legyen vagy AMD Llano.


Mondjuk itt van ez:

[link]


Ha kérsz hozzá +1 giga ramot, hogy jól nézzen ki a 4 giga még akkor is 120k alatt vagy, vagy fél terás HDD-vel szinte ugyanez van 120k-ért.


Ha mindenképp azok közül akarsz, amiket linkeltél akkor szerintem ez a legjobb választás:

[link]


De ennek nagyobb a kijelzője, mint a többinek, még kevésbé hordozható.

2012. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is Sandy-re gondoltam, csak példának linkeltem ezt (bár kicsit fura, hogy a régi i3-as mellé az Ivy-k mellé járó 600-as szériás vga-t pakolták).

Miért jobb a Llano egy régi i3-nál? A vga is gyengébb, ráadásul csak fél gigás (még az 1 gigás GT540-em is memóriagondokkal küszködik a komolyabb játékoknál).

2012. júl. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem HP Pavilion G6-1308EH van. Utolsó pillanatban vettem meg, most már szinte egyáltalán nem lehet kapni. Ami nem is nagyon értek, mivel viszonylag olcsó, ugyanakkor gond nincs vele (lekopogom:), hűtő jó, HD filmeket lazán viszi, még újabb játékokat is... szóvsl szeretem:) Jó ez a pavilion széria, én azt ajánlom. Vagy Dellt. ezzel a két márkával van jó tapasztalatom. Toshobát n vegyél, az Acert ismerőseim szidják, mint bokrot, viszont a Lonovoról rosszat még nemigen hallottam.
2012. júl. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A régi Acerek valóban rosszak voltak, az újak viszont sokkal jobbak a Delleknél (utóbbi minősége sokat zuhant az elmúlt 2 évben, ma már nem szabad Dellt venni). És nem mellékesen jobb konfigok, olcsóbban.
2012. júl. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok,hogy jelenleg nem túl nagynak tűnik a gépigényem, de ha szeretnék komolyabb játékokkal is játszani(amire a régi, lassan 10 éves pc-mel esélyem sincs) akkor jó lenne ha elbírná.
2012. júl. 31. 09:32
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Akkor itt van ez:

[link]


Csak általában aki Sims-el játszik annak nem nagyon jön el az a pillanat az életében, hogy komolyabb játékkal játsszon, azok általában azok a fajta emberek, akik leragadnak Sims-nél és facebook játékoknál.


#3


AMD-vel nem nagyon vagyok jó viszonyban, szóval nem is tudok sokat róluk, de mindenhol azt olvastam, hogy az új APU-i jobbak, mint a Sandy Bridge+HD3000.

2012. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, utolsó szerinted egy 10 éves vacakkal hogy játszanék komolyabb játékokat? Attól hogy példának a simset írtam nem kéne általánosítani. Nem azt kérdeztem szerinted milyen szinten vagyok, hanem hogy mennyire jó gépek esetleg ilyen (játék ) célokra.

Várok még hozzászólásokat:)

2012. júl. 31. 12:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, a HD3000 nem is jó semmire, azért linkeltem dedikált vga-sat (bár az 520-610 páros nem sokkal jobb az integráltnál, az 540-630 már drága és felesleges a Simshez). És már a 610 is sokkal jobb a 6480-nál.


Kérdező, keresgélj, legyen benne i3-2330 vagy 2350 és valamilyen 1 gigás GeForce vga, 4 giga ram se árt. A többi paraméter már csak a preferenciáidon múlik. Tehát gyakorlatilag egy ilyen konfig:

[link]

Normális helyen 130 alatt kapsz hasonlót, ne itt vedd, ennyiért nagyon drága (én 148-ért i5-öst vettem GT540-nel fél éve).

2012. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az általad linkeltek közül a te igényeidnek ezek megfelelő teljesítményűek és megbízható gépek.


[link]


[link]


Ha egy kicsit komolyabban szeretnél játszani, akkor ez is jó választás lehet.


[link]

2012. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!