Tudatlan010110 kérdése:

Sztetek ps3 ra megvegyem a bf3 mat?

Figyelt kérdés
Mert csak wi-fi ről tudnék játszani és emiatt túl nagy lehet a pingem és az ugy nem lenne jó.Vagy vegyem ink a cod7 et mert annak nem kell olyan erős net

2012. júl. 30. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél, attól, hogy wifi még nem feltétlenül lesz hatalas pinged, Codot meg felejtsd el.
2012. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jó a routered akkor tökmindegy, hogy wifi-e vagy sem.

Én is wifi-ről vagyok, és tökéletesen megy.

2012. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lázár Péter ***** válasza:
0%
Inkább vedd meg a CODOT.
2012. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Bár nekem Xboxom, de én is wifi röl tolom a BF3at, és rajtam kivul még 4 vannak ugyan arra a wifire, és nem egyszer elöfordul hogy mind az 5en neten logunk és még akkor is fut a BF3 gond nélkül.

Szerintem vedd meg, megéri

2012. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább a CoD:BO mint a BF3. Mindkettővel játszottam PC-n és PS3-on is. Nagyobb élmény volt, több izgalmat jelentett a Black Ops. Én azt ajánlom inkább.
2012. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


BF3 jobb játék, az már más kérdés, hogy sokaknak a Cod is bejön, nem lehet mindenki ugyanolyan, de akkor is jobb.

2012. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne jobb? CoD izgalmasabb, intenzívebb pályák, jobb játékmódok, és a BF meg csak copy a többi FPS-ről, kivétel a Frostbyte motort.
2012. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!