Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb DVB-T antenna a...

Melyik a jobb DVB-T antenna a kettő közül?

Figyelt kérdés

Egyik: [link]

Másik: [link]


Tereptakarásban (az adórony 196m magasan van, 583m magasan van a hely, ahova szeretném rakni az antennát és van egy 671m-es hegy tőlem másfél kilométerre köztem és a torony között) lévő helyre szeretném feltenni. Melyik lenne erre a helyre a jobb antenna a kettő közül? Vagy ha ebben az árban van jobb, kérlek linkeljétek. Már egy 21dB-s erősítőm van hozzá.


2012. júl. 30. 16:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy még ezt találtam: [link] Eddig ennek a legnagyobb a nyeresége.
2012. júl. 30. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Tecatel a legjobb. A másik kettő csak játékszer, vagy erkélydísz, csak jó rálátásnál adóközelben használhatóak (vagy akkor sem). Szóval a Tecatelt vedd meg.
2012. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jó az erősítés, ugye az a zavart is erősíti. Hát ezek közül valóban a Tecatel, de ez még nem jelenti a biztos sikert.

Analóg mennyire elérhető?

Egyébként javaslok egy fórumot: [link]

2012. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Analóg, hááát ugyanonnan sugározzák, abból a toronyból, amit leírtam. Régen kis szobaantennával erősítés nélkül nagyon rossz minőségben ugyan, de bejött egy kicsit.

Azért szeretném én a DVB-T-t mert a HD miatt kellene. Műholdas T-Home-om van, de a FullHD-s LG LCD tévém kiírja, hogy csak 576i az M1. Utánanéztem, 2000FT lenne havonta, ha szeretném a HD csomagot. Na hát elmennek ők, ha összejön az antennás módszer, egyszer kifizetek 10ezer forintot kb, kicsit bajlódok a felszereléssel illetve a kábelek levezetésével, de már nézhetem az olimpiát és a Formula-1-et, focimeccseket HD-ban.

2012. júl. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!