Melyik jobb? PS 3 vagy X-Box?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
A kompjúter.
2012. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a dilemmáben voltam és a PS3 mellett döntöttem. Az ok: (szerintem) széleskörűbb felhasználhatóság, mivel teljesértékű DVD-lejátszóként is lehet használni, sőt úgy tudom, hogy a piacon kapható legolcsóbb Blue-Ray lejátszó is. (persze a blueray igazából csak annak kellhet, akinek olyan a tv-je is) Ehhez hozzá kell tenni, hogy állítólag a box-al is lehet filmet nézni, viszont a PS-nek gyakorlatilag nincs hangja, a Box viszont hangos.

A box mellett kardoskodók érve, hogy megoldható a warez, viszont akkor elvész a microsoft gari, igaz a forgalmazó bolt általában vállal külön garanciát is, viszont ha észreveszik netezés (Live-olás) közben a microsoftnál, hogy buherált géped van, akkor bannolnak és ugrott a netezés lehetősége, ami azért nagyon fontos mert így letölthetsz pl játék demókat, trailereket stb, van online játék stb.

Ha már a netezésnél tartunk, állítólag a box rendszere ( a Live) jobban kiforrott, bővebb szolgáltatást nyújt, viszont fizetni kell érte évi kb 15ezer ft-ot. A PS-nél a net ingyenes, igaz vannak olyan tartalmak, szolgáltatások, amikért fizetni kell, pl teljes játékok, filmek letöltése.


Szóval ami alapján én döntöttem az az volt, hogy a Premium Xbox 360 53000ft körül van, a PS3(80Gb) 85körül és a köztes 30rugót 2 év net előfizetés (vagyis annak a hiánya) behozza és mivel nem volt nekünk dvd-lejátszónk, így a PS-sel ez is ki van lőve.


ja igen, azt még kifelejtettem, hogy sokaknak szempont a választásnál, hogy boxra nagyobb a játék választék, habár úgy hallottam, hogy lassan ez már ki fog egyenlítődni és állítólag a PS játékok drágábbak, ez viszont csak akkor igaz, ha rossz helyen vásárolsz, hiszen a legújabb játékokat is is 12-13ezerért megkapod jobb helyeken.


A PC témához pedig annyit, hogy egyre kevesebb játék fog megjelenni PC-re, mert nincs benne üzlet, hiszen mindenki letölti, így előtérbe fognak kerülni a konzolok a gamereknél. Egyébként mit érnénk vele, ha a PS3 is warezolható lenne? Egy írható BlueRay kb 5000ft és mire letöltöd a játékot meggebedsz, mert nem kis méretű cucc fér rá. És a PC-det gyakorlatilag évente fejleszteni kell, hogy lpést tudj tartani a fejlődéssel, de akár mit csinálsz akkor is kb 5 évenként újat kell venni, mert a végtelenségig nem lehet fejleszteni.

2012. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lázár Péter ***** válasza:

Itt nincs olyan hogy melyik a jobb valakinek ez valakinek az.

Grafikailag nincs különbség.

PS3 ingyen online.

Xbox live kb. 10000Ft.

De ha választani kéne akkor PS3.

Nekem is az van és nincs vele semmi gond.

2012. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lázár Péter ***** válasza:
Ja és jobb több exkluzív játék PL: uncharted, killzone, god of war, resistance, gran turismo.
2012. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, egyértelműen ps3 ajánlatosabb mert idő állóbb mint akármelyik xbox is!szerintem
2012. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a ps3 tudtommal újonnan 65 000 (360gb)
2012. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja amúgy ps3
2012. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, de használtan is lehet venni jó állapotban lévőt és az is megéri 40-50 ezer ft körül van
2012. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lázár Péter ***** válasza:
A ps3 több ideig bírja mint az xbox. Ez biztos.
2012. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ps3!!!!
2012. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!