Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple iPad 3? (kérdések lent)

Apple iPad 3? (kérdések lent)

Figyelt kérdés

A márkákat tekintve független vagyok, tehát sem egy elhivatott apple rajongó, sem egy utálkozó antifan.Jelenleg egy 3 éves laptopot nyúzok, de szegénykém már a halálán van. Ezt anno a rokonaimtól kaptam ballagásomra. Most, hogy elérkeztem a vásárláshoz, nagyon megfogott az új iPad. Tudom, hogy nem helyettesít egy laptopot, de nekem tökéletesen megfelelne, mivel komoly játékokhoz ott az asztali számítógép. Viszont nekem szükségem lenne egy vékony és jól hordozható tabletre, ami gyors és minőséges.

A kérdésem: a mobilaréna tesztjében ezt olvastam: "Adatkommunikáció tekintetében valamit nagyon benéztek az Apple-nél, a készülék 4G LTE verziója ugyanis nem működik Európában, azaz itthon hiába veszi meg az ember a WiFi + 4G feliratú iPadet, legfeljebb HSPA segítségével hasíthatja a mobilhálózatokat..." Tehát akkor tényleg felesleges megvenni a sokkal drágább 4G és WiFi-set? Illetve mi a véleményetek a memóriáról: 32 GB elegendő?

Bár, szívesen olvasom más modellek ajánlását is! :)



2012. júl. 18. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem új iPadem van hanem 2-es de azért válaszolok. :)

Szóval hogy mennyire helyettesít egy laptopot? Nekem a PC-m tulajdonképpen ha itthon voltam állandóan ment, hiszen nem lehet ki bekapcsolgatni 15 percenként ha hirtelen eszembe jut valami és meg akarom nézni. Az iPad pedig állandóan készenlétben van, tehát azóta felesleges mennie a pc nek.

1 pont az ipadnek :)

Vékony és jól hordozható, nem kell állandóan töltögetni, nekem hosszú-hosszú napokig bírja, pedig nyúzom rendesen.

Még 1 pont :)

Amennyire tudom magyarországon nincs túlzottan kiépítve a 4G LTE és a lassabb HSPA sem lassú, abszolút használható. viszont mindenképp új ipadet vegyél a retina és más egyéb újdonságai miatt. (ios6 sok újdonsága nem fogja támogatni az ipad2-t) Ha van olyan telefonod amit wifi hotspotként is tudsz használni akkor lehet hogy elég a wifis verzió is.

Nekem a 32 giga elég, hiszen zenéz nem nagyon tárolok rajta, filmek bőven elférnek rajta, és appoknak is van elég hely. Persze a több jobb. :)

Remélem segítettem

2012. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen a válaszod! :) Nem gond, hogy ipad2, hiszen nagy különbség nincs közöttük. Az igazat meggvallva tudom, hogy egy laptopot tejljesen egy tablet sem tud felváltani, viszont én nem is igazán használtam ki a laptopomat, hiszen a komolyabb dolgokhoz ott az rendes gépem, de már nagyon vágyom egy profi kis tabletre.
2012. júl. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!