Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen e-book olvasót érdemes...

Milyen e-book olvasót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Természetesen minél kevesebbet szeretnék rá költeni (nem az a lényeg, hogy a legújabb legyen), DE mindenképpen olyat vennék, ami jól használható, sokféle formátumot olvas, könnyen kezelhető és tartós.

Kinek milyen van és mennyire elégedett vele?



2012. júl. 18. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy pocketbook 611 basic gépem van és abszolút meg vagyok elégedve vele. Ajándékba kaptam, mostani listaára 32 ezer körül van. Olvas elég sok féle formátumot, amikből eddig a pdf-et és az epub formátumokat próbáltam, a pdf valahogy nem volt az igazi rajta, nehézkes volt kezelni és emiatt nagyon leszívta az aksit, de az epub kivállóan megy rajta, mindent abba konvertálok át és úgy olvasom.


Wifi van rajta plusz funkcióként, amit használok, ami max. rss-en keresztül hírek olvasására jó, mert én pl. kitépem az összes hajszálamat, amíg bármit is beírok a virtuális billentyűzettel. (erre alkalmasabb egy táblagép)


A könyvek olvasására kiválló, nagyon szépek a betűk rajta, az aksi valóban 1-2 hónapot bír használattól függően. (e-tinta) Napfényben kiválló.

2012. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Várok még válaszokat! :)

2012. júl. 19. 09:44
 3/4 anonim válasza:

Arra figyelj hogy két alapvető kijelző típus van...

1.a klasszikus ebookok eink -s ek .. ezek napokig bírják aksival mivel ez egy passziv rendszer (kicsit olyan mint a kvarcjáték vagy az a régi mágneses rajzoló) illetve a szemet sem fárasztja.

2. egy csomó tft-s ebook olvasó is van ezeknek az előnye az hogy színesek, multimédiát is lejátszanak.. inkább egy nagy mp5 lejátszónak , vagy egy buta tabletnek felelnek meg...


nálunk most ez a kínálat: [link]

2012. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dinaa :D válasza:

[link]

Ilyenem van és imádom :)

2012. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!