Szerintetek iPhone 4S 32GB vagy egy MacBook White Unibody?

Figyelt kérdés

Mit érdemes venni? Egy iPhone 4S 32GB-os telefont, vagy egy ugyancsak fehér Macbook White Unibodyt?

Most van egy asztali közepes teljesítményű gépem, állandó netkapcsolattal, és van egy Samsung Galaxy Minim. Ezeken szeretnél túladni!

És melyiket érdemes megvenni? Persze amúgy is vennék egy zsebwifit, és netelőfietést a telefonra/laptopra.

Nem utazom túl sokat, leginkább nyáron akkor 2-3 hetekre Balatonra ahol nincsen semmilyen gépem.

(Más telefon/laptop szóba sem jöhet)



2012. júl. 17. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
galaxy s3
2012. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a macbook-ot ajánlanám! Egy telefon is nagyon hasznos, főleg, hogy manapság nagyon sokat tudnak és hasznosak, de egy laptop az laptop, sokkal több mindenre használható nagyon jó multimédiás eszköz! Amúgy ezt a macbook unibody-t hol lehet még venni linkelsz nekem valamit ahol jó árban van? Én utoljára boltban másfél két éve láttam. Gondolom az pro modellek meg az air-ek kiszorították!
2012. júl. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!