E-book-olvasót szeretnék vásárolni, lenne pár kérdésem, segitenétek? : )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 7" márkájú e-bookot szeretnék vásárolni, ilyet: http://www.youtube.com/watch?v=VQ2MN4dfj98&feature=related Nem tudjátok esetleg, hogy én külön programokat is telepithetek e rá? Igazából olvastam a termékleírójában a fájltípusokat amiket engedélyez, de a prc nem szerepelt közöttük. A gépemen van olyan program, amivel megtudom nyitni a prct, de nemtudom, hogy ezen megtudom-e. :) És még olyan kérdésem lenne, hogy nektek milyen e-book olvasótok van? Nekem ez lenne az első, nem igazán értek hozzá,ha van pár tanácsotok, szívesen veszem. :) Köszi előre is! :) Kata.

2012. júl. 14. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A 7" nem a márkája, hanem a mérete (1" = 2.54cm).

Ez valószínűleg egy noname kínai "csoda", egy tft kijelzős tabletszerüség. Ebook olvasónak silány, tabletnek gyenge, vacak, ezt inkább ne.


Egy ebook olvasó olvasára való (milyen meglepő :) ) , a legnagyobb elönye az eink kijelzője, aminek nincs hátsó megvilágítása, olyan hatású mint a papír, nem fárasztja a szemed. (természetesen hátrány, hogy eink kijelzőn nincs videó, de nem is arra való)


Ha főleg könyv olvasára keresel eszközt, akkor eink kijelzős ebook readert keress, 20-30ezerért már kapsz.

Ha egy általános célra, kép, zene, videó, web, némi ebook, akkor egy tabletet vegyél.

2012. júl. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!