A Playstation 3-as Guitar Hero 3 controller megy xbox 360-on?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló!

Hát valószínűleg nem, mivel 2 külön platformra(PS3/Xbox 360) vannak tervezve, de lehet, h vmilyen programmal, vmilyen emulálóval stb. működne. Nem tudnék erre pontos választ adni, szerintem nem.

2009. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm csak azért kérdeztem mert a PS3 hoz is Les Paul controller van meg xbox360 hoz is az xbox 360 asa nem lehet venni a PS3 asat meg igen és felmerült bennem hogy lehet hogy a 2 ugyan az ...
2009. júl. 15. 07:10
 3/4 anonim válasza:

Én úgy tudom hogy a PS controllernem van vevő egysége amit a PS-be kell dugni, az Xboxnak pedig beépített vevője van, nemm kell bele dugni semmit. Úgyhogy szerintem nem kompatibilis.

Olyat már hallottam hogy Xboxos vagy PS-ös gitárt PCre használtak, de hogy PS-öst Xboxra olyat még nem.

2010. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nem!

Az xbox-ba be van építve egy vevőegység ami csak az xbox360-al kompatibilis hardvereket ismeri fel..

A PS3-asnak van egy USB vevőegysége amit bedugsz a PS3-ba és jó..

Magában a PS3-asat nem ismeri fel, a vevőegységet meg nem tudod bedugni mert nincs USB.

És átalakító sincs. Szóval PS3-as kontrollert nem fogsz tudni működtetni xboxon SEHOGY.

2010. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!