Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » [Wii] Hogyan lehet wii-re úgy...

Varga124 kérdése:

[Wii] Hogyan lehet wii-re úgy játékot rakni hogy netről letöltöm?

Figyelt kérdés
Ehhez kérnék segítséget. A wii-vel nem kell semmit se tennem? Garanciavesztés lehetséges? Baj történhet? Cd-re rá kell csak másolnom amit letöltöttem és csak berakom a Wii-be?

2012. júl. 14. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv Kedves Kérdező!

Ha jól tudom lehet chippelni, és softmodoltatni! Előbbi régebbi, utóbbi modernebb!

Softmod: Úgymond egy rendszerfrissítés. Lemezről működik. Vannak aki értenek hozzá, hamar kész van. Na most: Ha régebbi Wii-d van, akkor ez után tudsz lemezről játszani. Ha újabb Wii-d van, akkor már USB-ről tudsz játszani, nem kell lemezt venned...! A softmod sokak szerint garanciavesztéssel jár, sokak szerint nem, hiszen le tudod törölni, hogy ne vegyék észre, de egy komoly szakértő, ha utána tud járni, úgy is meg fogja tudni!

Nekem is van Wii-m, de én nem töröm fel...! Veszem, a gyári játékokat, ha épp van pénzem...!

További Szép Napot!

2012. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!