Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Tv-t érdemes megvenni,...

Melyik Tv-t érdemes megvenni, és miért?!

Figyelt kérdés

Van 2 készülék ami tetszik de nem tudom dönteni áruk nem nagyon érdekel így nem tudok dönteni..

Mind a 2ő FullHD 3D "okos Tv" csak az egyikről biztosan tudom h 2012model(samu)illetve h aktív/passzív de neten semmit nem találni egy tesztet valamelyikről stb..


-Samsung: [link]

-LG: [link]



2012. júl. 4. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az LG mellett teszem le a voksomat. Jobban is tetszik kinézetre is.
2012. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miben jobb mint a samu?! igaz olyan 40-42"ban gondolkodom de az Lg-ből a 42"csillagászati ára van...230-240ezer van rá..
2012. júl. 5. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Az LG paszív 3d használ amit akár a Cinema city mozikban kapott 200ft-s szecsivel is nézhetsz.Valószínűleg ebben van a jövő! Én eszt ajánlanám!( Feltéve hogy nemzavar 3d-ben a csíkos kép és a minőségromlás)


A samsung viszont aktív bár a képe szebb 3d-ben sokkal több a macera. A szemcsiket töltheted ráadásul általában csak 2 darabot adnak, És ha ezek tönkremennek (ami elég gyakran előfordul) csak méregdrágán kapsz hozzá másikat!

(de itt nincs csíkos kép és megy a full HD 3d-ben is)

2012. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam mind a 2őt a samsungtól kb 10mp után fejfájás elkapott szal az C vágány...Lg mind a 2őt saját filmel próbáltam ki,nem tudom milyen "csikozásról"/" minőségromlás"-ról van szó mélyebb volt a mélységérzet is illetve sokkal jobbnak éreztem és folyamatosabbnak...(passzív mellett döntöttem) bár nem az Lg-ből 42"veszek inkább..
2012. júl. 7. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!